Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.09.2011 08:38:30 

Energi Lusika

Energi

Energi Lusika  - Border kolie - Fena nar. 29.11.2007- chovná fena

      

Naše Enginka je pěkné torpédo. Jak říkají naše děti má místo mozku tenisák. Je to vášnivý aportér. Aportuje snad úplně všechno. Míčky , talíře,  klacky a jednou dokonce i kachny na řece. Když není zrovna nic po ruce urve větev ze stromu a přinese ji vyhlídnuté oběti k nohám. Proč říkám oběti? Protože u toho dotyčného vyhlídnutého stojí a čeká a štěká tak dlouho, dokud se neohne a aportek jí nehodí. Ona se s ním střelhbitě vrátí a vyžaduje opakování. Tak to je naše Enginka.

PRA CEA neg., glaukom neg.

DNA CEA normal

RTG DKK neg.

Základní výcvik  -  chodíme pravidelně na cvičák. Trénujeme základní výcvik což není žádná sláva, protože je nesoustředěná a rozjivená. Udržet ji chvíli v klidu je zázrak. Ale tak nějak to zvládáme. Doufáme že časem dojde i na nějaké ty zkoušky, které úspěšně složíme.

11.10.2009 složila Engi zkoušku ZZO na výbornou.

Agility - Engi začala na jaře s výcvikem. Tak trocu to zkoušíme od mala, ale až nyní pod správným vedením. Nejprve dalo práci než vůbec pochopila že i překážky jinde než doma na cvičáku se přeskakují. Pořád je jen podlézala. Ale teď už je to mnohem lepší na závody to sice není , ale snad to tam jednou dotáhnem. Teda jestli jí budu stačit, už teď nabírá pěknou rychlost.

Frisbee - Engi a létající talíř - to je prostě super lítá to velice rychle a dá se to chytat. Tohle myslím že Engi doopravdy miluje. Dokázala by takhle lítat hodiny. Doufám že se někdy utrhnu a pojedem na nějaký seminář o frisbee.Myslím že by byla fakt dobrá.

Flyball

Začali jsme jezdit trénovat do Kutné Hory. Enynku to moc baví. Tak uvidíme jak jí to půjde.

Výstavy - Tak ty Engi fakt nebaví. Je to zkrátka nuda. Dlouhá doba na čekání a pak akce žádná. Ale i tak je všechny docela úspěšně zvládáme.

                Litoměřice květen 2008 MVP - třída štěňat - VN1

                Brno podzim 2008 NVP - třída dorostu - V4

                Praha Letňany MVP podzim 2008 - třída mladých - V1 CAJC

                Praha Letňany MVP květen 2009 - třída mladých - V2

               Litoměřice MVP květen 2009 - třída mladých - V1 bez titulu pro světlé oči

               Brno MVP leden 2010 - třída otevřená -V2- r.CAC, r. CACIB

TOPlist